Аксесуари HEICO SPORTIV

Ви шукаєте товари та послуги, що відображають ваш особистий смак та стиль життя, щоб зробити ваш Volvo унікальним?

У нас ви знайдете те, що шукаєте! HEICO SPORTIV пропонує вам велику програму вдосконалення, яка втілює все те, за що компанія із захопленням та пристрастю виступає вже більше 20 років - розроблена в Німеччині. Розроблено в Німеччині. Виробляється в Німеччині.

Але це ще не все: HEICO SPORTIV також пропонує вам ексклюзивний і перш за все особистий сервіс. Від людей, які живуть індивідуальністю і завжди були зачаровані автомобілем, зокрема маркою Volvo. Знайомтесь з нами. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами!

Хольгер Р. Хедтке
Засновник та керуючий директор

Спортивне кермо

Спортивне кермо

Колір - Антрацит/HEICO синій

Part no.
H4324033

Заготовці стандартного керма надається спеціальний контур HEICO у формувальному інструменті. Тоді ексклюзивне спортивне кермо HEICO створюється вручну із захопленням деталями. Ергономічно вдосконалений з двома додатковими яскраво вираженими зонами зчеплення та вирівняний внизу, він забезпечує візуальний та тактильний досвід. Привабливе поєднання високоякісної гладкої шкіри та вставок Alcantara® робить її ще більш бажаною.

Розроблений поперечний шов і розмітка на 12 годин виконані в синьому кольорі HEICO.

Комплект зовнішнього обвісу XC90

Комплект зовнішнього обвісу XC90

Модельні роки: 2016-2021

Part no.
H8915950

Впевнений у собі зовнішній вигляд, відмінна дизайнерська мова - ідеально інтегрована в серійні компоненти, кольорова контрастність корпусу протитуманної фари, центральний повітрозабірник і дифузор пропонують додаткові можливості індивідуалізації.

Може поєднуватися з HEICO SPORTIV Selected Sound® або стандартним глушителем.

Виробництво з використанням складного процесу PU-RRIM гарантує компоненти найвищої якості для ідеальної точності підгонки, дуже гарної фарбуваності та довгого терміну служби. Передній спойлер відповідає останнім вимогам щодо захисту пішоходів.

Комплект включає:
Передній спойлер, що включає чорну решітку радіатора, задню спідницю з двох частин із чотирма вбудованими хромованими вихлопними трубами, монтажний комплект.

Комплект зовнішнього обвісу XC60

Комплект зовнішнього обвісу XC60

Модельні роки: 2018-2021

Part no.
H8915625

Впевнений у собі зовнішній вигляд, відмінна мова дизайну - ідеально інтегровані в серійні компоненти, кольорова контрастність корпусу протитуманної фари, центральний повітрозабірник і дифузор пропонують додаткові можливості індивідуалізації. Чотири овальні вихлопні труби HEICO - це візуальна обіцянка правильного звуку через Selected Sound або активну спортивну вихлопну систему.

Може поєднуватися з HEICO SPORTIV Selected Sound®, чотиритрубною активною спортивною вихлопною системою HEICO SPORTIV з регулюванням клапана або стандартним глушителем. Залежно від двигуна.

Виробництво із застосуванням складного процесу PU-RRIM гарантує компоненти найвищої якості для ідеальної точності підгонки, дуже гарної фарбуваності та тривалого терміну служби. Передній спойлер відповідає останнім вимогам щодо захисту пішоходів.

Комплект включає:
Передній спойлер з елементами дизайну ліворуч / праворуч, монтажний комплект, задня спідниця, що включає вуглецеву вставку та чотири хромовані вихлопні труби, монтажний комплект.