Де б ви не були, все під вашим контролем

Наш додаток для смартфонів Volvo On Call містить цілий ряд розумних рішень, які дозволять вам дистанційно керувати вашим автомобілем.

Так ми робимо ваше повсякденне життя трохи простіше.

 

Що особисто отримаєте Ви з додатком Volvo on Call

 

 

ПЕРЕВІРКА АВТОМОБІЛЯ ТА ЖУРНАЛ ВОДІННЯ

Доступ до показань на приладовій панелі, перевірка стану замків дверей, рівня палива, отримання попереджень про терміни техобслуговування та багато іншого.

Запис даних, що стосуються пунктів відправлення / призначення, відстаней, тривалості їзди і витрати палива, з наступним завантаженням докладного звіту в Excel.

ПОШУК АВТОМОБІЛЯ ТА ЗАМИКАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Визначення положення автомобіля на карті та шляхи до нього. А щоб швидко знайти свою машину, можна задати режим подачі сирени та миготіння фар.

Ви маєте можливість замикати і відмикати свій автомобіль дистанційно. Крім того, можна перевірити, відкриті або закриті двері та вікна.

СТАРТУЙТЕ З КОМФОРТОМ

Наш додаток Volvo On Call дозволяє дистанційно керувати клімат-контролем вашого автомобіля зі смартфона. Це одна з маленьких деталей у повсякденній розкоші від Volvo.

ДОПОМОГА В ЕКСТРЕНИХ СИТУАЦІЯХ

Якщо трапилася екстрена ситуація, натисніть кнопку SOS, розташовану на стельової консолі, - і допомога буде направлена ​​негайно.

Підписатись

 

Завантажити додаток Volvo On Call

Ви можете завантажити додаток і вибрати демо-версію, щоб випробувати різноманітні функції, описані вище, використовуючи смарт-годинник, смартфон чи планшет.

https://apps.apple.com/app/volvo-on-call/id439635293https://play.google.com/store/apps/details?id=se.volvo.vcc&hl=en