Posts

Інформація щодо COVID-19

Інформація щодо COVID-19

Особиста безпека лежить в основі цінностей Volvo - забезпечити свободу пересування в особистий, стійкий і безпечний спосіб. Аби переконатися, що ми виконуємо нашу місію, ми вживаємо ряд кроків, щоб допомогти вам протидіяти поточній ситуації, пов’язаній із коронавірусом (COVID-19).

Дізнатись більше
Персональний сервіс Volvo

Персональний сервіс Volvo

«Персональний сервіс Volvo» - це принципово нова схема післяпродажного обслуговування автомобілів, яка враховує потреби власника автомобіля.

Дізнатись більше
Контролюйте та керуйте

Контролюйте та керуйте

Де б ви не були, все під вашим контролем

Наш додаток для смартфонів Volvo On Call містить цілий ряд розумних рішень, які дозволять вам дистанційно керувати вашим автомобілем.

Так ми робимо ваше повсякденне життя трохи простіше.

Дізнатись більше

Кузовний ремонт

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Дізнатись більше
Підтримка на дорогах Road Side Assistance

Підтримка на дорогах Road Side Assistance

Коли ви вирішили обрати Volvo, Ви зробили свій вибір на користь незрівнянної безпеки та безтурботного задоволення від керування. Оскільки ми вважаємо, що власники Volvo заслуговують найкращого у всьому, ми впевнені у вашому постійному захисті від неприємностей, викликаних технічними несправностями, та від інших непередбачуваних обставин. Майже про всі ваші негаразди на дорозі подбаємо ми.

Дізнатись більше
Оптимізація Polestar

Оптимізація Polestar

Volvo в Україні анонсує початок продажів офіційного тюнинг-пакету для автомобілів Volvo - Polestar Performance Power Optimization.
 
Будучи офіційним партнером Volvo Cars Corporation, компанія Polestar з 1996 року тісно співпрацює з Volvo, оптимізуючи наші автомобілі для участі в змаганнях з кільцевих гонок, і тепер ця технологія доступна для всіх шанувальників шведського бренду в Україні. Polestar Performance оптимізує потужність і крутний момент двигуна Вашого Volvo, залишаючи незмінним витрата палива і не впливаючи на гарантійне покриття Вашого автомобіля.

Дізнатись більше