XC40

Компактний, урбаністичний кросовер з великою кількістю інноваційних рішень. Виразний дизайн, продумана система організації багажного простору, розумні технології. Модель доступна у версії plug-in hybrid, що забезпечує більш екологічне керування.

Доступні конфігурації

XC40 Momentum

XC40 Momentum

Від 976 075 гривень*

Все, що вам потрібно в умовах міста

XC40 Momentum має все, що вам потрібно, щоб впевнено почуватися в умовах міста. Сміливий дизайн екстер'єру допоможе виразити свою індивідуальність завдяки вибору унікальних деталей. Наприклад, коліс діаметром 18- та 19-дюймів з легкосплавними дисками, або даху і корпусів дзеркал заднього виду у контрасному кольорі (Ice White). Лаконічний дизайн інтер'єру у поєднанні з інтуїтивними технологіями дарують приємне відчуття, що у вас завжди все під контролем.

XC40 R-design

XC40 R-design

Від 1 389 902 гривень*

Створений для динамічного кермування

Молодіжний вигляд та енергійний характер ХС40 ще яскравіше втілено у комплектації R-Design. Ключові акценти – чорні глянцеві декоративні деталі, оздоблення даху у кольорі Black Stone, більші за розміром і динамічніші колеса з легкосплавними дисками, а також особливе оздоблення інтер'єру. Спортивне шасі забезпечує характерну маневреність, здатність швидко змінювати швидкість і напрямок руху.

XC40 Recharge

XC40 Recharge

Від 1 727 863 гривень*

Recharge — це наша нова лінійка повністю електричних і Plug-In гібридних автомобілів. Створені для більш комфортного руху із мінімальними або, навіть, нульовими викидами під час будь-яких подорожей.

Plug-in Hybrid XC40 T5 Twin Engine – найновіша модель в лінійці електрифікованих автомобілів Volvo. Технологія Twin Engine дарує потужний досвід кермування автомобілем і водночас вирізняється економічністю завдяки повністю електричній силовій установці, раціональному використанню гібридного режиму під час повсякденних поїздок та поєднанню бензинового двигуна внутрішнього згоряння з електричним. Це якісно новий рівень водіння.

Зв'яжіться з нами

У вас є питання? Заповніть форму нижче, ми зв'яжемося з вами якнайшвидше.