Трейд-ін

Змініть ваш поточний преміум авто на Volvo за програмою Volvo traid-in.

Тренди, звички та смаки можуть змінюватися щомісяця, але технологічні інновації, елегантний дизайн, безумовний комфорт і абсолютна безпека автомобів Volvo незмінно залишаються головними аргументами на користь вашого вибору.

Подвійна вигода від Volvo trade-in та Volvo кредит: передайте свій поточний преміум авто в трейд-ін в якості першого внеску по кредиту та отримайте перевагу у 2% від вартості нового Volvo, які покриють орієнтовно 2 щомісячних платежі **.

Розрахунок на прикладі Volvo XC90 із бензиновим двигуном:

МодельОрієнтовна вартість, гривень**У кредит**
Термін кредиту, місяцівАванс, 60%Сума кредиту, гривеньВідсоткова ставкаЩомісячний платіж, гривеньВигода Volvo trade-in
ХС90
Momentum
Pro L1
1 677 165481 006 299670 8660,01%13 98033 543

Сьогодні, завдяки додатковій вигоді у 2% при обміні вашого автомобіля на новий Volvo за програмою Volvo trade-in, прийняти правильне рішення стало ще простіше - переваги за всіма критеріями очевидні, як ніколи.

 

Переваги програми:

    • Економія часу. Ви отримуєте новий автомобіль відразу, не чекаючи продажу старого автомобіля та заощаджуєте свій час і кошти.
    • Безпека. Юридична чистота угоди та особиста безпека при проведенні обміну.
    • Фінансова вигода:

– Швидкий та прозорий викуп авто.
– Відсутність витрат на переоформлення та продаж попереднього авто.
– Додаткова вигода на придбання нового авто.

 

4 простих кроки до нового Volvo:

  1. Обирайте новий автомобіль Volvo онлайн або у дилерському центрі.
  2. Отримайте оцінку вартості вашого попереднього преміального авто у trade-in.
  3. Визначайтесь із форматом оплати: готівка, кредит або лізинг.
  4. Забирайте ваш новий автомобіль із вигодою 2%* від роздрібної вартості.

 

*Вигода у розмірі 2% від рекомендованої роздрібної вартості нового авто Volvo надається клієнтам, які підписали договір на купівлю нового автомобіля Volvo із використанням програми Volvo trade-in. До обміну приймаються автомобілі преміум сегменту (Mercedes Benz, Audi, BMW, Lexus, Land Rover, Jaguar, Porsche, Volvo) та Volkswagen Touareg. Вигода надається на нові авто Volvo будь-якого модельного року. Строк дії програми 01.04. 2021-31.12.2021. Наявність автомобілів та умови придбання уточнюйте у автоцентрі.

** Розрахунок кредиту здійснено для Volvo ХС90 у вказаній пакетній комплектації. Кредит розраховано за програмою АБ «УКРГАЗБАНК»: Ліцензія НБУ № 123 від 06.10.2011 року. Розрахунок здійснено станом на 27.05.2021 за курсом розміщеним на сайті winner.ua. Остаточна вартість автомобіля вказується у договорі купівлі-продажу на дату його укладання. Максимальний термін кредитування - 48 місяців, максимальна сума кредитування – 2 500 000 грн. Реальна річна відсоткова ставка включаючи платежі за додаткові і супутні послуги банку та третіх осіб, пов'язані з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту при вартості автомобіля 700 000 грн, строку кредитуванні 12 місяці та власному внеску 30%, схема погашення ануїтет становить 27,32% (розрахунок зроблено станом на 18.03.2021р). Орієнтовна реальна річна процентна ставка залежить від обраних клієнтом умов кредитування.Про детальні умови кредитування дізнавайтеся на сайті www.ukrgasbank.com та за телефоном 0800 309 000.