Plug-In гібриди Volvo

Plug-in гібриди Volvo Recharge забезпечують вишукане керування з безкомпромісною ефективністю, дозволяючи вам відчувати всі переваги електрифікації щодня. А коли потрібен додатковий запас ходу, наприклад, подорож на великі відстані, ви маєте постійний доступ до додаткової потужності високопродуктивного бензинового двигуна. У поєднанні з 8-ступеневою АКПП Geartronic ™, бензиновий двигун приводить в рух передні колеса, а електромотор приводить в дію задні колеса, забезпечуючи миттєве прискорення та повний привод коли потрібно. Під час гальмування або уповільнення електрична енергія заряджає акумулятор.

Електричний режим Pure надає пріоритет електроприводу з нульовими викидами CO2, що ідеально підходить для щоденних поїздок на роботу.

У режимі Hybrid як електромотор, так і бензиновий двигун використовуються для оптимізації продуктивності, витрати палива та комфорту. Ідеально підходить для подорожей.

Режим Power використовує всю доступну потужність для максимальної продуктивності.

Режим Off road активує повний привід AWD для поліпшення зчеплення з дорогою в слизьких умовах, а також для полегшення руху по дуже поганих дорогах зі швидкістю нижче 50 км/год.

Зменшення викидів випускних газів. Без компромісів у продуктивності.

Рекуперативне гальмування

Енергія, що вивільняється під час гальмування, збирається та зберігається в акумуляторі автомобіля для подальшого використання, що дає вам змогу їздити більш екологічно й економно.

Команда "Увімкнути живлення"

 Усі наші plug-in гібридні моделі забезпечують потужний, чутливий рух із плавним і тихим прискоренням. Ви також можете обрати один із кількох режимів руху, щоб він точно відповідав характеру вашої подорожі.

Відстежуйте споживання енергії

 За допомогою додатку Volvo Cars* ви можете відстежувати середню витрату пального, рівень заряду акумулятора та середнє споживання електроенергії порівняно з пальним.

Із середини 2022 року plug-in гібриди S90 Recharge і XC60 Recharge мають бути оснащені пакетом цифрових послуг для доступу до програми Volvo Cars. Пакет цифрових послуг доповнено чотирирічною підпискою, що забезпечує повний доступ до наявних програм і даних. Щойно цей чотирирічний термін спливе, застосовуватимуться нові умови.

 

 Повністю електричний чи гібридний? Ваш автомобіль Volvo використовує обидва для більш безпечного кермування

Повністю електричний режим

Plug-in гібрид Volvo дає змогу здійснювати поїздки, використовуючи лише електротягу. Це означає, що щоденні поїздки на роботу можна зробити більш екологічно відповідальними завдяки нульовому рівню викидів випускних газів.

Гібридний режим

Коли ваш Volvo працює в гібридному режимі, автомобіль використовує як електромотор, так і двигун внутрішнього згоряння. При цьому оптимізуються його продуктивність, запас ходу, витрата пального та комфорт під час подорожі.

Два двигуни. Один чудовий автомобіль.

Наші plug-in гібриди працюють від електромотора та двигуна внутрішнього згоряння. Разом вони забезпечують оптимальну ефективність, зменшують викиди випускних газів і плавний, потужний рух, що дає змогу значно скоротити споживання пального.

 

Обирайте свій plug-in гібрид Volvo у збалансованих пакетних комплектаціях в наявності в Україні