Volvo XC40 Recharge

Відключайте зарядний кабель і вирушайте.

Наш повністю електричний компактний кросовер, який створено для життя у місті та поза його межами. 

418км40хв4,9сGoogle
Запас ходу в режимі Pure*Заряджання на ~80%**0–100км/годВбудовані служби
 

* Запас ходу відповідно до циклів кермування WLTP й EPA і фактичний запас ходу можуть відрізнятися. Наведені цифри є орієнтовними. Транспортний засіб чекає остаточної сертифікації.

**Швидке заряджання із постійним струмом до 150кВт за оптимальних умов заряджання. Час заряджання залежатиме від таких факторів, як зовнішня температура, поточна температура акумулятора, модель зарядного пристрою, стани акумулятора й самого автомобіля.

 

Дізнайтеся більше про переваги Volvo XC40 recharge із пакетом Care offer.

 
 

 

 
Сервісне обслуговування та гарантія

Придбання автомобіля включає в себе сервісне обслуговування та гарантію терміном 3 роки (або 100 000 км, залежно від того, що настане раніше). Ми надаємо гарантію на акумуляторну батарею авто на 8 років або на 100 000 км*. *Не покривається природня поступова втрата ємності, характерна для всіх літієвих батарей.

Сервіс

У вартість вашого автомобіля включено програму Автентичного сервіс Volvo на 3 роки (або 100 000 км, залежно від того, що настане раніше). Вона включає в себе технічне обслуговування, заміну повітряного фільтра, заміну герметика для шин, чищення вітрового скла (у зоні сенсорів) та оновлення програмного забезпечення.

Страхування

Для Volvo ХС40 BEV діє програма страхування КАСКО від офіційного партнера Страхової компанії «ARX». Договір страхування на базі програми КАСКО «Все включено» без прихованих виключень діє протягом 3-х років. Страховий платіж на всі роки страхування незмінний і відповідає платежу в перший рік страхування. Тариф 2,49% при франшизі 0,5% по ризикам: ДТП, ПДТО, повна загибель, викрадення.

Запчастини, що піддаються природному зносу

Ваше авто також має покриття на окремі запчастини, що піддаються природному зносу, на 3 роки (або 100 000 км, залежно від того, що настане раніше). Воно включає щорічну заміну щіток склоочисника, заміну гальмівних дисків та гальмівних колодок за необхідності.

Гарантія

Гарантія на ваш автомобіль становить 3 роки (або 100 000 км, залежно від того, що настане раніше). Покриваються витрати на будь-які деталі, що потребують ремонту або заміни через виробничі дефекти (за певними винятками). Офіційні дилери безкоштовно відремонтують або замінять деталі, навіть якщо відбудеться зміна власника протягом гарантійного періоду. А для вашого спокою гарантія на акумуляторну батарею надається на 8 років (або 100 000 км, залежно від того, що настане раніше).

Допомога в дорозі - Roadside assistance

Разом із автомобілем надається програма допомоги в дорозі 24/7 впродовж 3 років. У випадку аварії, поломки, блокування або спущеного колеса, просто натисніть кнопку Volvo On Call, щоб викликати допомогу. Якщо допомога не може бути надана на місці, автобіль буде доставлено до сервісного центру Volvo.

Volvo Cars

Система вашого автомобіля, яка зв'язана з додатком у вашому телефоні. Тож ви маєте можливість відправити запит про допомогу, отримувати попередження про загрозу викрадення та дистанційно керувати функціями авто. Система автоматично інформує екстрені служби у випадку аварії.

 


 
 

Найкраща у своєму класі навігація

 

Завдяки повністю інтегрованим в автомобіль службам Google Maps та голосовому керуванню від Google Assistant, інформація про дорожній рух у режимі реального часу та автоматичне прокладання маршрутів дають вам змогу дістатися до пункту призначення з меншими труднощами.

 

Плануйте процес заряджання легко

 

Завдяки вбудованому планеру маршрутів ви можете заздалегідь дізнатися, коли потрібно заряджатися, до того, як заряд акумулятора вичерпається. Він також рекомендує, коли і де заряджатись, допомагаючи вам насолоджуватися подорожжю.

 

Миттєві оновлення

 

XC40 Recharge розроблений для автоматичного бездротового отримання оновлень у 2021 році. Придбавши автомобіль, ви будете насолоджуватися тим, що він постійно покращується та має останні оновлення.

 

  

Зробіть запит на отримання особистої пропозиції від Volvo