10:07 | ЛИПЕНЬ 27 2020Найбільший вибір автомобілей в наявності!

Якщо ви вагалися та відкладали час візита до автоцентру Volvo Car - Dnipro, то саме зараз є нагода це зробити, не відкладаючи на потім!

З новим надходженням автомобілей, у автоцентрі Volvo Car - Dnipro сформована найбільша експозиція всього модельного ряду Volvo.

14:07 | ЛИПЕНЬ 16 2020Запрошуємо на тест-драйв (оновлено)

Відтепер у кожного шанувальника марки Volvo з'явилась унікальна можливість спробувати особисто всі переваги новітніх преміальних технологій, які втілює в своїх автомобілях шведський виробник.

14:07 | ЛИПЕНЬ 02 2020Нова програма лояльності для постгарантійних авто Volvo вже працює

Для того, щоб ваш Volvo отримував тільки найкраще, а ви були задоволені володінням, в дилерській мережі Volvo Car Україна розробили спеціальні умови на сервісне обслуговування післягарантійних авто!

14:07 | ЛИПЕНЬ 02 2020ДОДАТКОВА ПЕРСОНАЛЬНА ГАРАНТІЯ НА ЗАПЧАСТИНИ VOLVO

В офіційних дилерських центрах Volvo в Україні розпочала роботу програма Додаткової персональної гарантії на запчастини.

Гарантія покриває заміну запчастини, якщо в ній було виявлено заводський дефект, а також ремонтні роботи, пов’язані із заміною такої запчастини на вашому Volvo, до того часу, поки ви володієте автомобілем.

13:06 | ЧЕРВЕНЬ 12 2020Telegram-канал для Вас відкрито!

Нарешті!

Автоцентр Volvo Car - Dnipro офіційного ділера Нортек Авто створив для всіх шанувальників і прихільників марки Volvo власний Telegram-канал, в якому Ви зможете не тільки ознайомитися з новинами бренду, а й отримати багато цікавих фактів з історії марки та світового автовиробництва, якіх Ви навіть не очікували!

 

 

10:05 | ТРАВЕНЬ 14 2020Нове покоління автомобілів Volvo оснастять технологією автономного водіння LiDAR від Luminar

Встановлюючи нові стандарти безпеки, компанія Volvo Cars співпрацює з розробником програмного забезпечення Luminar, аби оснастити наступне покоління своїх авто інноваційною технологією LiDAR.

21:05 | ТРАВЕНЬ 30 202030 років впровадження вбудованої подушки безпеки для дітей

Вперше ця штуковина з'явилася на моделях 800-й серії в 1990 році (перші зразки випробовувалися з 1978 р).

Спочатку вона являла собою вдосконалений підлокітник-трансформер по центру другого ряду. Але навіть в такому варіанті фіксація дитини ременем була гарантованою на відміну від пристібного дитячого сидіння, де ймовірність помилкової установки була висока.

21:05 | ТРАВЕНЬ 30 2020Volvo та висока вартість перепродажу

Автомобілі Volvo демонструють високі результати в рейтингах збереження залишкової вартості на різних ринках. У США інноваційний кросовер Volvo XC40 отримав найвищу нагороду Resale Value Award від спеціалізованого видання Kelley Blue Book – у номінації «Преміальні компактні кросовери і позашляховики». Раніше аналогічну нагороду віддали преміальному універсалу Volvo V90.

Новини Volvo в Україні

Будьте в курсі останніх новин!

Архів