12:01 | СІЧЕНЬ 17 2022Інноваційні Volvo: перша у галузі пряма інтеграція з пристроями із Google Assistant, в авто з'явиться YouTube

Volvo Cars стане першим автовиробником, який безпосередньо інтегрує свої автомобілі з пристроями з підтримкою Google Assistant. Підключивши Volvo до облікового запису Google, власник напряму спілкуватиметься з Google у своєму автомобілі, дистанційно керуватиме різними функціями

14:09 | ВЕРЕСЕНЬ 01 2021Volvo XC40 Black Edition - унікальне авто в єдиному примірнику

Автомобілі Volvo завжди привертають погляди, тому що вони, безумовно, являють собою вершину сучасної розкоші. Та Автоцентр Volvo Car-Дніпро зробив крок до ще більшого вдосконалення яскравого образу.

Представляємо вашій увазі унікальний автомобіль, який існує тільки в одному примірнику - Volvo XC40 Black Edition.

14:08 | СЕРПЕНЬ 25 2021Модель-бестселер Volvo XC60 стала ще більш інтелектуальною

Компанія Volvo Cars представляє вдосконалення для легендарного середньорозмірного кросовера XC60. Впровадження медіа систем на базі Android в автомобілях Volvo підіймає XC60 на наступний щабель вдосконалень. Оновлену модель 2022 модельного року запустили у виробництво наприкінці травня.

13:08 | СЕРПЕНЬ 20 2021Volvo Road Tour незабаром в Дніпрі

В Україні стартував ексклюзивний івент Volvo Road Tour, де можна випробувати новий XC40 Recharge та долучитися до родини бренду. Нарешті, цей захід відбудеться і в Дніпрі.