Volvo Cars розпочинає виробництво C40 Recharge у місті Ґент, Бельгія

15:10 | ЖОВТЕНЬ 08 2021
Volvo Cars розпочинає виробництво C40 Recharge у місті Ґент, Бельгія

Volvo Cars розпочала виробництво найновішої повністю електричної моделі C40 Recharge на своєму заводі у місті Ґент, Бельгія.

C40 Recharge є другим повністю електричним автомобілем компанії Volvo Cars. До 2030 року Volvo Cars має намір продавати лише повністю електричні автомобілі. Це одна з найамбітніших стратегій електрифікації в автомобільній промисловості. Volvo Cars також має намір до 2040 року стати компанією, що не чинить впливу на клімат.

Завод у Ґенті, один з найбільших у компанії, є рушійною силою Volvo Cars на шляху до повної електрифікації. Він також випускає XC40 Recharge, повністю електричну версію відзначеного нагородами компактного кросовера компанії.

Volvo Cars збільшує виробництво електромобілів на заводі у Ґенті — до 135000 автомобілів на рік — і очікує, що вже у 2022 році більше половини обсягу виробництва заводу складатимуть повністю електричні автомобілі.

«C40 Recharge — це автомобіль, що представляє наше майбутнє» — зазначив Хав’єр Варела, старший віце-президент з промислових операцій та якості у Volvo Cars. «Наші виробничі операції та тісна співпраця з нашими постачальниками є ключовими для досягнення наших амбіцій щодо майбутньої електрифікації та кліматичної нейтральності. Наш завод у Ґенті готовий до повністю електричного майбутнього і стане важливою частиною нашої глобальної промислової мережі впродовж наступних років».

C40 Recharge — це найсвіжіший прояв амбіцій Volvo Cars щодо майбутнього з нульовими викидами. У найближчі роки компанія випустить кілька додаткових електричних моделей, прагнучи до того, щоб повністю електричні автомобілі складали 50 % світового обсягу продажів вже до 2025 року, перед досягненням повної електрифікації до 2030 року.

Знаковий автомобіль для нової комерційної стратегії компанії, C40 Recharge доступний онлайн на volvocars.com на окремих ринках по всьому світу. Клієнти можуть зробити замовлення, не виходячи з власного будинку, або оформити онлайн-замовлення разом зі своїм офіційним дилером.

З новим C40 Recharge, клієнти отримають зручну пропозицію Care Offer, яка включає обслуговування, гарантію, Volvo Assistance, а також варіанти страхування та заряджання в домашніх умовах, за наявності.

C40 Recharge наділений характеристиками кросовера, але у кузові купе та з більш елегантним дизайном. Ззаду він вирізняється яскраво вираженим дизайном задньої частини кузова та заниженою лінією даху, тоді як нова конструкція спереду представляє сучасне обличчя електричних Volvo і включає фари з прогресивною піксельною технологією.

Усередині C40 Recharge пропонує клієнтам місця з високою посадкою, якій надають перевагу більшість водіїв Volvo; водночас автомобіль доступний з унікальними для моделі варіантами кольорів та декору. Це також перша модель Volvo, в якій зовсім не використовується шкіра.

Як і XC40 Recharge, C40 Recharge постачається з однією з найкращих інформаційно-розважальних систем на ринку, розробленою спільно з Google, яка дає доступ до Google Assistant, Google Maps та Google Play.

Необмежений обсяг передачі даних забезпечує чудовий зв’язок, а сам C40 Recharge призначений для віддаленого прийому оновлень програмного забезпечення. Це означає, що він продовжуватиме вдосконалюватися з плином часу, після того як покине завод.

Силова установка складається з двох електродвигунів: одного на передній і одного на задній осі; двигуни живляться від акумулятора на 78 кВт·год, який можна швидко зарядити від 10 до 80 % приблизно за 40 хвилин. Очікуваний запас ходу становить близько 420 км

***

  • Описані характеристики можуть бути опціональними. Технічні характеристики автомобіля та точна пропозиція для клієнта можуть різнитися залежно від країни або бути доступними не на всіх (поки що) ринках.
  • Тривалість заряджання залежить від таких факторів, як температура повітря зовні, поточна температура акумулятора, зарядне обладнання, стан акумулятора та стан автомобіля.
  • Запас ходу відповідно до реалістичного випробувального циклу за Всесвітнім циклом узгоджених випробувань транспортних засобів у полегшених умовах (WLTP) в контрольованих умовах для нового автомобіля. Реальний запас ходу може відрізнятися. Цифри базуються на попередньому прогнозному показнику. Остаточна сертифікація автомобіля очікується.
  • Google, Android, Google Play та Google Maps є торговими марками компанії Google LLC.
  • Інформація для клієнтів доступна за посиланням https://www.volvocars.com/intl/v/cars/c40-electric