Особиста безпека лежить в основі цінностей Volvo - забезпечити свободу пересування в особистий, стійкий і безпечний спосіб. Аби переконатися, що ми виконуємо нашу місію, ми вживаємо ряд кроків, щоб допомогти вам протидіяти поточній ситуації, пов’язаній із коронавірусом (COVID-19).

Для створення безпечного середовища для вас та наших співробітників ми вживаємо ряд заходів, які засновані на порадах медичних працівників.

Всі співробітники щоранку тестуються на наявність температури, використовують одноразові рукавички та засоби дезінфекції. А на території дилерських центрів регулярно проводиться вологе прибирання та оброблюються всі поверхні.

Інформація щодо наших послуг протягом цього періоду знаходиться нижче.

ЯК З НАМИ КОНТАКТУВАТИ?

Імпортер та офіційні дилери завжди готові допомогти. Особиста безпека лежить в основі цінностей Volvo - забезпечити свободу пересування в особистий, стійкий і безпечний спосіб. Аби переконатися, що ми виконуємо нашу місію, ми вживаємо наступних кроків, щоб допомогти вам протидіяти поточній ситуації, пов’язаній із коронавірусом (COVID-19).

Особиста безпека. Ваша безпека, нашого клієнта та членів нашої команди - наш головний пріоритет. Для підтримки дилерської мережі Volvo та для створення безпечного середовища для вас та співробіників ми запропонували рекомендації, засновані на порадах медичних працівників, які можуть допомогти обмежити вплив вірусу. Ці вказівки стосуються як об'єктів, так і автомобілів.

Дистанційні послуги Ми прагнемо забезпечити найвищий рівень сервісу нашим клієнтам і пропонуємо послуги у дистанційному режимі: тест-драйв та доставка авто на сервіс. Окрім того, ми відкриті до використання усіх можливих технологій зв’язку для того, щоб продемонструвати онлайн вам новий автомобіль або провести відео зв’язок із механіком під час обслуговування вашого авто.

Підтримка для вас і вашого Volvo. Команди з обслуговування клієнтів у офіційних дилерських центрах працюють відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

Відділ сервісу працює у особливому режимі за розкладом з можливістю відвідування клієнтів при дотриманні певних правил, які розміщені на вході до відділу сервісу дилерських центрів.

Послуги Volvo Roadside Assistance надаються у стандартному режимі. Якщо ви маєте додаткові питання, ви можете звернутися до контакт-центру Volvo за телефоном 0 800 504

ПРОДАЖІ

Відділ продажу працює у звичайному режимі із застосуванням усіх необхідних засобів безпеки. Ми прагнемо забезпечити найвищий рівень сервісу нашим клієнтам тому проводимо тест-драйв у дистанційному форматі. Окрім того, ми відкриті до використання усіх можливих технологій зв’язку для того, щоб продемонструвати онлайн вам новий автомобіль.

СЕРВІС

Сервіс Volvo працює для вас у відкритому режимі за дотримання всіх необхідних заходів безпеки. А для того, щоб ви почувались безпечно, ми пропонуємо послугу із доставки авто на сервіс.