POLESTAR PERFORMANCE POWER OPTIMIZATION

 
 
Компанія Polestar з 1996 року тісно співпрацює з Volvo Cars Corporation, оптимізуючи автомобілі Volvo для участі в змаганнях з кільцевих перегонів. У Polestar впевнені – можливості для покращення є завжди.
 
Програма оптимізації Polestar фокусується на ключових областях, і все для того, щоб підняти ваш досвід водіння та задоволення за кермом на новий рівень та досягти ще кращого контролю, швидкості та ефективності автомобілів Volvo.
 
Оптимізація Polestar Engineered являє собою покращене програмне забезпечення, яке завантажується у Ваш Volvo й оптимізує потужність та крутний момент, покращуючи динамічні характеристики автомобіля. А в автомобілях з високотехнологічними двигунами Drive-E розроблені Polestar зміни поширюються не лише на керування двигуном. Завдяки Polestar було покращено шість найважливіших характеристик, що відповідають за точність та збалансованість керування автомобілем.

Більше прискорення для обгону

Чутливість дросельної заслінки була оптимізована для поліпшення зворотного зв'язку та реакції, наприклад, при обгоні або при активній їзді по звивистій дорозі.
 

Потужність, коли вона справді необхідна

Оптимізація для двигунів Drive-E працює в основному в середньому діапазоні обертів двигуна. Це найбільш популярний режим при спортивному стилі керування при обгоні, виїзді на автомагістраль або виході з повороту.

Повний контроль над автомобілем

Двигун та КПП відкалібровані так, щоб реалізувати максимально швидкий відгук при скиданні газу, що забезпечує передбачуваність та чудову керованість.

Оптимізоване перемикання передач

Оптимізована робота автоматичної коробки забезпечує високу точність управління і швидкий розгін, а функція утримання передачі зберігає встановлену передачу при швидкісному проходженні поворотів.

Скорочений час перемикання передач та миттєва реакція при прискоренні

Прискорене перемикання передач дозволяє автомобілю швидше розганятися та точніше реагувати на дії водія.

Більший крутний момент на задні колеса для покращення динаміки автомобіля

Для автомобілів з повним приводом налаштування забезпечують подачу максимально можливого моменту, що крутить, на задні колеса в режимі водіння Dynamic, що підвищує керованість при поворотах і покращує зчеплення при старті.

ВІДТЕПЕР І ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ T8 RECHARGE EXTENTED RANGE

Покращення ходових якостей автомобіля

З більше ніж 450 BPH (ефективна потужність двигуна), лінійка автомобілів Т8 Recharge Extended Range не потребує додаткової потужності. Даним автомобілям необхідна така характеристика коробки передач, щоб вона давала збалансований звʼязок між запитом водія та вихідною потужністю двигуна. Нова оптимізація роботи автомобіля Polestar Engineered надає можливість коробці передач реагувати швидше та обирати відповідну передачу у кожний момент руху.

1. Покращення роботи двигуна

450+ BHP це більш ніж достатньо, щоб зробити T8 потужним. Щоб використати дану потужність на повну, даним оновленням оптимізується синергія між двигуном і коробкою передач. Оптимізований автомобіль швидше реагуватиме на натискання педалі газу водієм.Тобто зменшено затримку між моментом натискання педалі газу та реакцією двигуна на дану дію.

2. Продуктивність коробки передач

Автомобіль відчуватиметься більш зібраним і збалансованим під час активних ситуацій водіння таких як обгін, повороти та прискорення. Коробка передач реагуватиме швидше та точніше, що дозволить оптимально використати наявні потужності автомобіля.

Реакція на скидання газу

Обирається найкраща передача та найефективніші оберти, тим самим зменшується турбо-лаг, що забезпечує швидшу реакцію та більшу передбачуваність автомобіля

Швидкість перемикання передач

Замість короткої паузи в прискоренні, коли автомобіль перемикає передачу, він матиме доступ до більшої потужності, що зменшить цю паузу до невідчутних мілісекунд під час активного водіння.

Точність і фіксація перемикання передач

Дана оптимізація забезпечує правильну передачу на поворотах, підтримуючи зчеплення шин з дорогою. Це одночасно стабілізує автомобіль і забезпечує готовність трансмісії до прискорення на виході з повороту.

Незмінні переваги

Ефективне програмування з оптимізації автомобіля Polestar Engineered покращує характеристики автомобіля водночас залишаючи всі оригінальні переваги:

  • Оригінальну гарантію Volvo
  • Рівень споживання палива
  • Вплив на навколишнє середовище

ІНСТАЛЮЄТЬСЯ ЗА 60 ХВИЛИН

Питання / відповіді:

ЧИ ЗБІЛЬШИТЬСЯ ВИТРАТА ПАЛЬНОГО?

Автомобілі Volvo з оптимізацією Polestar Engineered мають ті ж показники витрати пального, що і стандартні версії автомобілів. Однак слід пам'ятати, що на витрату пального впливає Ваш стиль керування автомобілем.

ЧИ ЗМІНИТЬСЯ РІВЕНЬ ШКІДЛИВИХ ВИКИДІВ АВТОМОБІЛЯ?

Ні, автомобілі оптимізовані за допомогою Polestar мають той же рівень викидів, що і стандартні версії автомобілів Volvo.

ЧИ ЗНИКНУТЬ НАЛАШТУВАННЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ПРИ ОНОВЛЕННІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІД ЧАС ТО?

Ні, будь-які майбутні оновлення програмного забезпечення на автомобілі не матимуть ніякого шкідливого впливу на оптимізацію. Це означає, що Ваш оптимізований за допомогою Polestar Engineered автомобіль і надалі буде отримувати всі переваги від офіційних оновлень програмного забезпечення Volvo.

ЧИ ПОТРІБНО ТЕПЕР ОБСЛУГОВУВАТИ АВТОМОБІЛЬ ЧАСТІШЕ?

Ні, Ваш автомобіль, як і раніше, повинен слідувати оригінальному сервісному інтервалу Volvo. Це можливо тому, що всі зміни в роботі двигуна, які вносить Polestar, протестовані і перевірені, щоб всі складові не наражалися надмірному навантаженню і працювали в межах своїх робочих характеристик. 

Нове програмне забезпечення змінить ваш Volvo. Невпізнанно.

Перевірити можливість оптимізації: https://engineered.polestar.com/model-selector

Запис на сервіс

Завантаження програмного забезпечення Polestar Engineered здійснюється дилером Volvo і не займає багато часу. Після оновлення інтервал технічного обслуговування та умови заводської гарантії залишаються без змін.

Більш детальну інформацію про програму оптимізації Polestar Engineered  і автомобілі Volvo, які підлягають оптимізації Polestar Engineered  згідно з даними офіційного сайту Polestar дізнавайтесь за телефонами: +380 56 720 90 95 (ip телефонія) +380 50 406 74 26 (також є WhatsApp, Telegram)