«Персональний сервіс Volvo» - це принципово нова схема післяпродажного обслуговування автомобілів, яка враховує потреби власника автомобіля: у сервісному центрі всі роботи повинні бути проведені швидко, а клієнт повинен мати можливість отримати максимум достовірної інформації про здоров'я свого автомобіля безпосередньо від персонального механіка. Дилерський центр заздалегідь готується до приїзду клієнта та підбирає необхідні за регламентом запасні частини.

З автомобілем працюють одразу кілька механіків, завдяки чому робота виконується максимально швидко. Такий підхід значно підвищує ефективність роботи сервісних центрів більш ніж удвічі. Усі типові роботи проводяться швидше, отже, клієнт проводить менше часу у сервісному центрі і може швидше повернутися до своїх справ.

За кожним автомобілем закріплюється персональний механік, який особисто спілкується із його власником. Пряме спілкування клієнт-механік підвищує рівень довіри з боку клієнта. Можна порівняти цей процес зі спілкуванням пацієнта з сімейним лікарем - так само і персональний механік знає всі нюанси здоров'я підопічного автомобіля і може дати найбільш точну рекомендацію.