Оптимізація потужності POLESTAR зі знижкою 20%*

ПАКЕТ ОПТИМІЗАЦІЇ ПОТУЖНОСТ І POLESTAR ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ ТА 14 ДНІВ ВИПРОБУВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ!

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ
ЗІ ЗНИЖКОЮ 20%*

Що таке Polestar?

Що таке Polestar?

Polestar - це нове покоління оптимізації ходових характеристик всього силового агрегату, результатом якої є більш скоординований та збалансований досвід водіння.

Характеристики пакету оптимізації потужності Polestar:
  1. Покращення роботи двигуна.
  2. Продуктивність коробки передач - автомобіль відчуватиметься більш зібраним і збалансованим під час активних ситуацій водіння.
  3. Реакція на скидання газу - обирається найкраща передача та найефективніші оберти, тим самим зменшується турбо-лаг, що забезпечує швидшу реакцію та більшу передбачуваність автомобіля.
  4. Швидкість перемикання передач - замість короткої паузи в прискоренні, коли автомобіль перемикає передачу, він матиме доступ до більшої потужності, що зменшить цю паузу до невідчутних мілісекунд під час активного водіння.
  5. Точність і фіксація перемикання передач забезпечить оптимальну передачу на поворотах, підтримуючи зчеплення шин з дорогою. Це одночасно стабілізує автомобіль і забезпечує готовність трансмісії до прискорення на виході з повороту.
Важливо:

Важливо:

  • аналогічні показники витрат палива та викидів CO2 залишаються
  • оригінальна гарантія залишається
  • встановлення налаштувань займає менше, ніж 60 хвилин
  • 14 днів випробувального періоду
СПЕЦІАЛЬНА ВАРТІСТЬ ВІД 24 336 ГРИВЕНЬ З ПДВ*
Регулярна вартість від 30 420 гривень з ПДВ** 

Скористайтеся можливістю придбати пакет оптимізації потужності Polestar! Якщо впродовж 14 днів ви зрозумієте, що хочете повернути автомобіль до попередніх налаштувань, ви зможете зробити це в офіційному дилерському центрі Volvo.

Перевірити можливість оптимізації: engineered.polestar.com/model-selector