Програма лояльності для постгарантійних Volvo

До -30% вигоди* на сервіс для післягарантійних авто за підтримки заводу-виробника Volvo Cars

Для того, щоб ваш Volvo отримував тільки найкраще, а ви були задоволені володінням, ми розробили спеціальні умови на сервісне обслуговування післягарантійних авто!

3-5 років** – 10% вигоди* на роботи та запчастини

5-7 років** – 20% вигоди* на роботи та запчастини

8+ років** – 30% вигоди* на роботи та запчастини

При виробництві автомобілів Volvo використовуються найбільш витривалі та якісні складові компоненти. Їх спроектовано саме для Вашого автомобіля Volvo. Вони регулярно проходять контроль якості перед встановленням на автомобіль.

Саме тому для вашої безпеки Volvo рекомендує використовувати лише оригінальні запасні частини, дистриб’юторами яких є офіційні дилери Volvo в Україні.

Переваги офіційного сервісу Volvo:

Акредитовані Volvo технічні спеціалісти

Найсучасніше діагностичне обладнання та спеціальний інструмент

Обслуговування преміум класу

Гарантія на оригінальні запасні частини та роботи

Дотримання технології ремонту

Прямий зв’язок Вашого автомобіля із заводом-виробником

Оновлення програмного забезпечення модулів автомобіля

Прозора історія обслуговування

 

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд». Код ЄДРПОУ 20054535.
*Під вигодою мається на увазі надання знижки відповідного розміру від вартості робіт та запчастин, вказаних у прайс-листі. Знижка застосовується виключно на запчастини, які відносяться до груп «сервіс» та «запчастини, які зазнають природнього зносу» за класифікацією виробника. Знижка автоматично застосовується при першому зверненні власника автомобіля відповідного віку до сервісної станції дилера. Умовою збереження наданої знижки є відвідування сервісної станції щонайменше один раз на рік. При порушенні цієї умови власник автомобіля отримає найменшу можливу знижку відповідно даної програми - 10% від вартості вказаної у прайс-листі. Пропозиція діє з 01 липня 2020 року по 31 грудня 2021 року в офіційних дилерів Volvo по всій території України за виключенням тимчасово окупованих територій АР Крим та зони проведення ООС. Імпортер та завод-виробник залишають за собою право вносити зміни до програми без попередження. За детальною інформацією звертайтеся до офіційних дилерів Volvo.
**Після першої реєстрації авто