10% знижки на оригінальні гальмівні диcки та колодки на період весна 2024

Замініть гальмівні колодки та диски з вигодою до 10%* від Volvo Car-Dnipro офіційного дилера Volvo!

Регулярний технічний догляд за вашим автомобілем – це гарантія вашої безпеки. Гальмівні колодки та диски - одні з найважливіших складових системи гальмування. І лише в належному технічному стані вони забезпечать ефективне гальмування та збережуть ваш спокій у подорожі. Чи пам’ятаєте ви, коли востаннє перевіряли гальмівні колодки та диски свого авто? Якщо згадуєте, що це було давно - саме час діяти! Не зволікайте із заміною, адже ваша безпека - це перший пріоритет Volvo.

Вигода 10% на оригінальни гальмівні диски та колодки

Вигода 10% на оригінальни гальмівні диски та колодки

В офіційному дилерському центрі ми пропонуємо заміну гальмівних колодок та дисків з вигодою до 10%*. Це чудова нагода провести потрібне технічне обслуговування за доступною ціною. Наші кваліфіковані механіки забезпечать ваш Volvo новими колодками та дисками – і кожна подорож буде по-справжньому безпечною.

Не відкладайте вашу безпеку на потім! Звертайтеся до нас сьогодні і скористайтеся спеціальною пропозицією. Запишіться на сервіс просто зараз  - і ваш Volvo ще довго лишатиметься ідеальним.

Зареєструйтеся на проведення робіт через форму "запис на сервіс" на сайті за телефоном: +380 56 720 90 95 (ip телефонія) +380 50 406 74 26 (також є WhatsApp, Telegram)