Один додаток. Усі можливості Volvo

Моніторинг заряджання

Відстежуйте рівень заряду та споживання електроенергії на своєму повністю електричному або гібридному Volvo.

Контроль мікроклімату

Дистанційний запуск, зупинення або встановлення таймера для завчасного прогріву й охолодження.

Замикання та відмикання

Використовуйте свій телефон для дистанційного блокування та розблокування свого автомобіля Volvo й насолоджуйтеся підвищеною безпекою.

Підтримка

Ваш єдиний ресурс для доступу до інформації, інструкцій і підтримки, які дають вам змогу отримувати більше від свого автомобіля Volvo.

Планування обслуговування

Заплануйте наступний візит на СТО за допомогою додатку.

Часті запитання та відповіді

Що може додаток Volvo Cars?

Додаток Volvo Cars - це послуга, яка спрощує ваше повсякденне життя та допомагає отримати більше від вашого автомобіля Volvo. Вміст і функції додатку оптимізовані для вашого автомобіля та послуг. Додаток містить інформацію й посібники, надає підтримку й бронювання послуг, а для підключеного автомобіля дає змогу дистанційно керувати корисними функціями автомобіля, а також відображає його стан.

Чи замінить додаток Volvo Cars додаток Volvo On Call?

Так, назву додатку Volvo On Call змінено й тепер це додаток Volvo Cars. Додаток постійно вдосконалюється й оновлюється, і ми плануємо додати багато захоплюючих і корисних функцій та вмісту.

Що міститься в додатку Volvo Cars?

Додаток Volvo Cars містить інформацію та посібники для вашого автомобіля, надає підтримку, коли вона вам потрібна, і містить ярлики для бронювання послуг. Для тих, хто має підключений автомобіль або передплатив послуги Volvo Cars, також доступний ряд віддалених послуг. Зверніть увагу, що вміст і функціональність додатку залежать від вашого автомобіля та послуг, доступних у вашому регіоні. Дізнайтеся більше подробиць у вашого дилера Volvo.

Як отримати додаток Volvo Cars? Додаток безкоштовний?

Додаток Volvo Cars є безкоштовним і його можна знайти й завантажити з відповідного магазину додатків. За деякі цифрові послуги може стягуватися додаткова плата. Щоб отримати додаткову інформацію, зв’яжіться з дилером Volvo.

Чи вплине зміна назви на мою стару передплату на додаток Volvo Cars? (тобто передплата на Volvo On Call)

Ні, вона працюватиме як зазвичай, і вам не потрібно нічого робити. Змінилася лише назва.