Правила та умови тест-драйву

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

Ви досягли 25 років та маєте водійські права та досвід активного керування автомобіля не менше ніж 3 (три) роки, на підтвердження чого надається для огляду оригінал водійського посвідчення.

Ви знаходитеся в належному фізичному та психологічному стані, що дозволяє керувати автомобілем, зокрема у екстремальних умовах.

Вам не відомі обставини, за яких Ви можете бути позбавлені права участі у Тест-драйві чи керування автомобілем під час Тест-драйву.

Ви не маєте відхилень фізичного або психічного характеру, що можуть обмежувати чи погіршувати концентрацію уваги та здатність приймати участь у Тест-драйві чи керувати автомобілем під час Тест-драйву.

ОБОВ'ЯЗКИ УЧАСНИКА ТЕСТ-ДРАЙВУ

Під час участі у Тест-драйві учасник зобов'язаний неухильно дотримуватись правил дорожнього руху та правил, про які він буде повідомлений.

Учасник Тест-драйву підтверджує, що не знаходиться у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.

Протягом усього періоду участі у Тест-драйві учасник не може вживати алкоголь, наркотичні чи лікарські засоби, що знижують концентрацію уваги або впливають на здатність керувати автомобілем під час Тест-драйву. На території Тест-драйву учасник повинен бути обачним та обережним, відповідно до ситуації.

Під час участі у Тест-драйві учасникові буде забезпечена постійна увага та всебічна підтримка з боку організаторів.

Учасник несе повну відповідальність за збереження власного майна, яке він бере із собою на територію Тест-драйву (наприклад, документи, фотоапарати, відеокамери та інше).

Під час руху автомобіля кожен учасник, як за кермом, так і на пасажирських сидіннях, повинен бути правильно пристебнутий ременем безпеки.

Якщо у процесі керування автомобілем учасник допускає порушень Правил дорожнього руху, зокрема, але не обмежуючись, перевищення визначеної максимальної швидкості або порушує правила паркування, він несе повну відповідальність щодо сплати штрафів за вчинені порушення.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Організатори Тест-драйву за жодних обставин не несуть жодної додаткової відповідальності, що може виникати внаслідок порушення учасником умов, викладених в пункті 1, або через невиконання ним взятих на себе зобов'язань.

Учасник може в будь-який час відмовитись від участі у Тест-драйві. Для цього він має звернутися до присутнього інструктора, який вкаже напрямок безпечного звільнення території Тест-драйву або безпосередньо допоможе з виїздом.

У випадку завдання Учасником ушкоджень автомобілю (в тому числі ДТП), які не покриваються страховою компанією (в тому числі якщо страхова компанія відмовилась від відшкодування/не відшкодовує збитки у зв’язку із порушенням Учасником Правил дорожнього руху, а також сума франшизи), гарантійними зобов’язаннями виробника та не відносяться до витратних та швидкозношуваних матеріалів – усі витрати на відновлення технічних та експлуатаційних характеристик автомобіля здійснюються за рахунок Учасника. При цьому, Учасник несе відповідальність:

  • у сумі вартості автомобіля при тотальній загибелі автомобіля;
  • у сумі, на яку зменшилася вартість автомобіля при пошкоджені (при недоцільності проведення ремонтних робіт);
  • у розмірі витрат, понесених на відновлення автомобіля.

У випадку завдання Учасником ушкоджень автомобілю на суму меншу чи рівну сумі франшизи, яка передбачена договором страхування, Учасник зобов’язаний компенсувати відповідну суму.

Учасник несе відповідальність у разі порушення чинних правил дорожнього руху та зобов’язаний відшкодувати суму штрафних санкцій, що може зазнати Організатор та/або власник автомобіля, у тому числі за правопорушення, які було зафіксовано автоматично згідно чинного законодавства України.

У разі загрози арешту чи вилучення автомобіля державними органами влади або іншими особами з будь-якої причини, Учасник зобов’язаний негайно впродовж одного дня усно чи письмово повідомити, сповістити державний орган або третіх осіб, що власником автомобіля є власник/Організатор та повідомити адресу та телефонний номер власника/Організатора.

ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗГОДИ З УМОВАМИ УЧАСТІ У ТЕСТ-ДРАЙВІ

Ви підтверджуєте, що прочитали цей документ і повністю розумієте його зміст. Натискаючи на чек-бокс до цього документа Ви зобов’язуєтесь дотримуватися описаних вище вимог та умов.

Окрім того, Ви погоджуєтеся з тим, що будь-які фотографії, зроблені під час участі у Тест-драйві, у подальшому можуть бути використані у маркетингових цілях.