14:07 | ЛИПЕНЬ 02 2020 Нова програма лояльності для постгарантійних авто Volvo вже працює

Для того, щоб ваш Volvo отримував тільки найкраще, а ви були задоволені володінням, в дилерській мережі Volvo Car Україна розробили спеціальні умови на сервісне обслуговування післягарантійних авто!

14:07 | ЛИПЕНЬ 02 2020 ДОДАТКОВА ПЕРСОНАЛЬНА ГАРАНТІЯ НА ЗАПЧАСТИНИ VOLVO

В офіційних дилерських центрах Volvo в Україні розпочала роботу програма Додаткової персональної гарантії на запчастини.

Гарантія покриває заміну запчастини, якщо в ній було виявлено заводський дефект, а також ремонтні роботи, пов’язані із заміною такої запчастини на вашому Volvo, до того часу, поки ви володієте автомобілем.

13:06 | ЧЕРВЕНЬ 12 2020 Telegram-канал для Вас відкрито!

Нарешті!

Автоцентр Volvo Car - Dnipro офіційного ділера Нортек Авто створив для всіх шанувальників і прихільників марки Volvo власний Telegram-канал, в якому Ви зможете не тільки ознайомитися з новинами бренду, а й отримати багато цікавих фактів з історії марки та світового автовиробництва, якіх Ви навіть не очікували!

 

 

10:05 | ТРАВЕНЬ 14 2020 Нове покоління автомобілів Volvo оснастять технологією автономного водіння LiDAR від Luminar

Встановлюючи нові стандарти безпеки, компанія Volvo Cars співпрацює з розробником програмного забезпечення Luminar, аби оснастити наступне покоління своїх авто інноваційною технологією LiDAR.

21:05 | ТРАВЕНЬ 30 2020 30 років впровадження вбудованої подушки безпеки для дітей

Вперше ця штуковина з'явилася на моделях 800-й серії в 1990 році (перші зразки випробовувалися з 1978 р).

Спочатку вона являла собою вдосконалений підлокітник-трансформер по центру другого ряду. Але навіть в такому варіанті фіксація дитини ременем була гарантованою на відміну від пристібного дитячого сидіння, де ймовірність помилкової установки була висока.

21:05 | ТРАВЕНЬ 30 2020 Volvo та висока вартість перепродажу

Автомобілі Volvo демонструють високі результати в рейтингах збереження залишкової вартості на різних ринках. У США інноваційний кросовер Volvo XC40 отримав найвищу нагороду Resale Value Award від спеціалізованого видання Kelley Blue Book – у номінації «Преміальні компактні кросовери і позашляховики». Раніше аналогічну нагороду віддали преміальному універсалу Volvo V90.

21:05 | ТРАВЕНЬ 30 2020 Трирівнева система безпеки Volvo

Компанія Volvo постійно піклується про створення максимально комфортних умов  в автомобілях для всіх категорій пасажирів. Безпека – в основі ДНК бренду Volvo, тож всі інновації, які розробляє компанія, створюються з урахуванням цього аспекту. Саме тому Volvo пропонує одну з найбільш розвинених у світі систем автомобільної безпеки. Вона складається з трьох рівнів та захищає всіх учасників дорожнього руху.

19:05 | ТРАВЕНЬ 30 2020 Volvo XC40 Recharge

Компанія Volvo Cars почала офіційно приймати замовлення на XC40 Recharge P8 AWD – свій перший повністю електричний автомобіль, створений на основі найпопулярнішої моделі компактного кросовера.

Десятки тисяч клієнтів зацікавлені у повністю електричному XC40 – до початку офіційних продажів компанія отримала тисячі замовлень. Початок виробництва і перших поставок електрокара XC40 Recharge P8 клієнтам заплановані на кінець цього року.

19:05 | ТРАВЕНЬ 30 2020 Volvo отримав три нагороди премії «Авто Лідер 2020»

29 листопада 2019 року було оголошено переможців щорічної національної автомобільної премії «Авто Лідер», яка проводиться порталом Auto.Ria.com. Автомобілі Volvo здобули перемогу одразу у трьох номінаціях: Volvo S60 – «Автомобілі для ділових людей», Volvo XC90 – «Великі SUV» та у спеціальній номінації «Лідер технологій та інновацій».

18:05 | ТРАВЕНЬ 30 2020 Продажі Volvo Cars в Україні зросли на 86%

Компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Volvo в Україні, у жовтні 2019 року збільшила обсяги продажів автомобілів на 86%. Протягом місяця було продано 104 автомобілі бренду. Загалом за січень-жовтень 2019 року рівень продажів склав 834 авто (+51%). Найбільшим попитом серед українських автовласників користувалась модель ХС90: майже 50% від загальної кількості реалізованих авто.

18:05 | ТРАВЕНЬ 30 2020 Електричний Volvo XC40 Recharge

Незабаром перед покупцями автомобілів Volvo постане одне суттєве питання: «Який автомобіль ви хочете придбати: з кабелем живлення або без?». 16 жовтня Volvo Cars представила XC40 Recharge — перший повністю електричний автомобіль шведського бренду та першу модель Volvo у новітньому сімействі автомобілів Recharge.

Новини Volvo в Україні

Будьте в курсі останніх новин!

Архів