EX90

Ми можемо зростати та мудрішати разом. Новий семимісний повністю електричний кросовер Volvo відповідає найвищому рівню безпеки за всю історію Volvo.

Доступні конфігурації

EX90 Ultra

Від 3 696 875 гривень*

Новий семимісний повністю електричний кросовер EX90 відповідає найвищому рівню безпеки за всю історію Volvo.

Запас ходу на одному заряді, До Час заряджання
(швидке 10-80%)

Потужність

Прискорення
(0-100 км/год)

600км

30хв

408к.с.

5.9с

Включено:

  • ● Технологія безпечного простору з лідаром
  • ● Піксельні фари високої роздільної здатності
  • ● Високоякісна аудіосистема Bose Premium

Технічні характеристики

Рік випуску
2023
Коробка передач
Автоматична

Зв'яжіться з нами

У вас є питання? Заповніть форму нижче, ми зв'яжемося з вами якнайшвидше.

Виділені характеристики та функції

Сидіння - 7
Ширина - 1964 мм
Висота - 1744 мм
Довжина - 5037 мм
Об’єм багажного відділення - до 1915 л
Максимальна вага буксирування - 2200 кг
Electric Energy Consumption (Combined) - 20.9 kWh/100km
Ємність акумулятора - 111 кВт год

Двигун

 

Twin Motor

Twin Motor Performance

Тип пального

Електрика

Електрика

Тип силової передачі

AWD

AWD

Тип коробки передач

Автомат

Автомат

Запас ходу на електротязі (комбінований цикл)

585 км

580 км

Кінські сили

408 к.с.

517 к.с.

Макс. потужність двигуна (кВт)

300 кВт

380 кВт

Макс. швидкість

180 км/год

180 км/год

Рівень енергоспоживання (комбінований цикл)

209 кВт·год/100 км

211 кВт·год/100 км

Рівень викидів CO₂ (комбінований цикл)

0 г/км

0 г/км

Рівень викидів CO₂ (комбінований цикл)

0 г/км

0 г/км

0-100 км/год

5.9 с

4.9 с

  -

310 л

Максимальне тягове зусилля 2200 кг  

 

Виділені характеристики та функції 

Сидіння

 7

Ширина

 1964 мм
 Висота 1744 мм 

Довжина 

5037 мм 
 Об’єм багажного відділення   до 1915 л
 Максимальна вага буксирування  2200 кг 

Electric Energy Consumption (Combined)

20.9 kWh/100km 

Ємність акумулятора

 111 кВт год

 

Плавний і потужний
він зробить вашу поїздку незабутньою

Запас ходу на одному заряді
До
Час заряджання
(швидке заряджання 10-80%)

Потужність 

Прискорення
(0-100 км/год)

600км

30хв

408к.с.

5.9с 

 

Бажаєте дізнатися більше про Volvo EX90?

Чи можна придбати Volvo EX90 онлайн?

Поки що ні. Підпишіться на новинну розсилку, і ми повідомимо вам, коли Volvo EX90 стане доступним для онлайн-замовлення у вашому регіоні.

Чи модель Volvo EX90 доступна лише як повністю електричний автомобіль?

Так.

Як довго можна проїхати на Volvo EX90 до наступної зарядки?

На запас ходу впливають різні чинники, наприклад стиль кермування водія, зовнішня температура, погода, вітер, рельєф і дороги. Крім того, вплив мають й інші фактори, зокрема ваша ощадливість чи надмірність у використанні електроенергії для таких функцій, як опалення чи охолодження салону автомобіля. Одним зі способів збільшити запас ходу є завчасне кондиціонування автомобіля під час заряджання, щоб на початку подорожі він уже мав комфортну температуру.

Скільки коштуватиме зарядити акумулятор Volvo EX90?

Вартість електроенергії різна в різних місцевостях, але ці витрати можуть бути нижчими порівняно з витратами на бензин або дизельне пальне. Зниження вартості експлуатації - це також одна з кількох причин переходу на електромобіль. Щоб звести витрати до мінімуму, ви можете заздалегідь запланувати заряджання EX90 на час, коли тариф є найнижчим (зазвичай це ніч).

Який найшвидший спосіб зарядити повністю електричний Volvo EX90 під час тривалих подорожей?

Найшвидше зарядити автомобіль можна на станції швидкого заряджання з постійним струмом на вашому маршруті. Для якомога швидшого заряджання ми рекомендуємо заряджати акумулятор автомобіля до 80 відсотків. Це скоротить час заряджання, оскільки останні 20 відсотків акумулятора заряджаються найдовше. Тож заряджання акумулятора від 10 до 80 відсотків на станції швидкого заряджання з постійним струмом потужністю 250кВт може тривати менше ніж півгодини.
* Утім, якщо вам потрібно дістатися до пункту призначення або до наступної станції заряджання, ви можете зарядити акумулятор до 100 відсотків за допомогою налаштувань на центральному дисплеї автомобіля.
* Час заряджання може бути різним і залежати від таких чинників, як зовнішня температура, поточна температура акумулятора, обладнання для заряджання, стан акумулятора й автомобіля.

Чи справді у Volvo EX90 не використовується шкіра?

Так. Замість шкіри для салону ми розробили власний матеріал Nordico, що складається з перероблених пляшок із поліетилентерефталату (ПЕТ), біоощадливих матеріалів із лісів Швеції та Фінляндії та текстильного покриття з винних корків. Nordico залишає вуглецевий слід на 70% менший, ніж наш поточний шкіряний салон. До 2030 року для виробництва всіх нових електромобілів Volvo не використовуватиметься шкіра.

Де можна зарядити Volvo EX90?

У країнах, де Google Maps позначає зарядні станції, ви знайдете загальнодоступні станції на карті або в додатку для смартфона.

Чи є у Volvo EX90 функція Apple CarPlay?

Так.

Чи вбудовано у Volvo EX90 служби Google?

Так.*
Служби Google доступні в пакеті цифрових сервісів, включеному протягом чотирьох років. Після закінчення цього терміну застосовуються нові умови та ціни, якщо ви захочете поновити використання сервісів.

Як переконатися, що акумулятор автомобіля виготовлено з дотриманням норм екологічності та соціальної відповідальності?

Volvo Cars прагне забезпечити повну відкритість. Ми хочемо, аби наші клієнти були впевнені в тому, що вони кермують Volvo, матеріал, з якого виготовлено, акумулятор, отримано відповідально. Впровадження технології блокчейн значно підвищує відкритість у нашому ланцюжку постачання кобальту. Комплекс блокчейну, інспекцій на шахтах, GPS-відстеження, сканування під час в’їзду та виїзду, перевірених логістичних компаній, розпізнавання обличчя, перевірки посвідчень особи та відстеження часу дозволяє відстежувати шлях кобальту від шахти до автозаводу.
Ми тісно співпрацюємо з нашими постачальниками, щоб гарантувати сталий розвиток наших продуктів і послуг. Ми прагнемо видобувати мінерали й метали відповідально й повністю підтримуємо рекомендації ОЕСР щодо відповідального створення ланцюжків постачання корисних копалин із районів, які постраждали внаслідок конфліктів, і небезпечних районів.
Екологічні показники для нас є ключовим фактором під час оцінювання та вибору постачальників. Ми відстежуємо результативність роботи поточних постачальників і проводимо зовнішні аудити. Ми також вимагаємо від наших постачальників матеріалів для акумуляторів мінімізувати викиди вуглецю під час виробництва, зокрема використовувати відновлювані джерела енергії. Усі наші постачальники мають погодитися з Кодексом поведінки Volvo Cars для ділових партнерів, що передбачає зокрема дотримання прав людини та трудових прав.

Чи Volvo EX90 безпечний автомобіль?

Безпека у нашому ДНК. Під час створення автомобіля Volvo ми керуємося власним тривалим уявленням про безпеку й прагнемо досягти нульової статистики ДТП. Такий вибір є свідченням нашої непохитної відданості справі, присвяченій постійному вдосконаленню заходів безпеки. Завдяки технології LiDAR і стандартному суперкомп'ютеру зі штучним інтелектом, а також надійному набору зовнішніх і внутрішніх датчиків, Volvo EX90 зможе досягти найвищого рівня стандартів безпеки для автомобіля Volvo.